لودویگ فان بتهوون
دانلود آهنگهای کلاسیک

سه آهنگ معروف بتهوون

مدتی قبل زمانی که در حال دیدن یک فیلم بودم موسیقی متن قسمتی از فیلم که کلاسیک بود مرا به سمت خودکشید و در جستجوی که کردم قطعه را پیدا کردم . ان قطعه سمفونی شماره 5 بتهوون بود. با توجه به اینکه در این سایت من به بررسی زندگی مشاهیرموسیقی بخصوص زندگی نامه لودویگ فان بتهوون پرداخته ام جا داشت،چند مورد از بهترین آهنگهای این موسیقیدان بزرگ با نام لودویگ فان بتهوون را برای اشتراک گذاری و دانلود در این مطلب قرار دهم . احتمالا برخی از قطعات این مجموعه رو بارها شنیده باشید، امیدوارم همانند خودم از این شاهکار های موسیقی لذت ببرید.

 

آندانته در فا ماژور

 

فور الیس در لا مینور

سمفونی شماره پنج

39 نظرات در مورد “سه آهنگ معروف بتهوون

  1. موسیقی مرز نمیشناسد و پایانی ندارد، بتهوون کاری کرد که بتوان با گوش دادن به سمفونی های او، به وجد بیایی و لذت ببری

 1. بهشت جاش باشه من با آهنگ فور الیس بزرگ شدم هنوز که هنوزه دوسش دارم عاشقشم حتی منم مثل ایشون عاشق پیانو هستم پیانو نباشه زندگی برای من تموم شده است

   1. دارم زندگینامه اش رو میخونم ، اولاشم، پدرش آدم سخت گیری بوده و از دو سه سالگی که می بینه استعداد داره، براش معلم میگیره و توو اون سن مجبورش میکنه دائم تمرین کنه و حتی بچه سه ساله رو نصف شب از خواب بیدارش میکرده تا براش بنوازه، در واقع روح شادی رو یه جورایی درش میکشه، بعدها که معروف میشه آدمی میشه که اصلا به سر و وضع و لباسش اهمیت نمیده و همیشه موی ژولیده و لباس کثیف و بدبو داشته‌که یه جورایی اثرات همون سخت گیری هاست، دارم ادامه اش رو میخونم ببینم چرا کر میشه و چطور زملنی که کر میشه باز هم آهنگ میساخته؟!!!

  1. الله اکبر به این جلال بی مثال
   خداکنه بازم امثال بتوون موتسارت باخ شوپن داشته باشیم تو دنیا که بدون موسیقی میلنگه

 2. ما با گوشمون به آثار بی‌نظیر وبی همتای بزرگترین خالق موسیقی کلاسیک جهان را شنیده وبا روح و روانمون اونها را لمس میکنیم اعجاب‌انگیز اینجاست که بهترین ومعروفترین آثار این نابغه دنیای موسیقی در حالی خلق ویا به رشته تحریر (نوشت)که خود از نعمت شنوایی محروم شده بود روح این اعجوبه موسیقی دنیا با روح رودکی شاعر پرآوازه خودمون محشور باد.ب شخصه هیچوقت از شنیدن این آثار درخشان سیراب نمی شوم.

 3. واقعا چنین انسانهایی بسیار قابل احترام هستند تا آدمهایی که با معرفی مذاهب انسانها را در تنگنا قرار می دهند ، می ترسانند و اجازه نمی دهند از این همه خوبیهایی که خداوند برای انسان قرار داده لذت ببرند و در آخر وعده پاداش در دنیای دیگر را می دهند . به قول خیام عزیز :
  ترسم که بانک آید روزی کای بی خبران راه نه این است و نه آن
  درود به روان پاک انسانهای پاک سرشت وبا خرد و اندیشمند.

 4. بسیار تحسین برانگیز
  اعجوبه موسیقی کلاسیک در اواسط آثارش ناشنوا و در اواخر عمر تنگدست و فقیر میشه چقدر باعث تأسف روحش در شادی ابدی

 5. خیلی دوست داشتنی هست.
  من خودم ۳ ساله که پیانو می رم.
  آهنگ فور الیس وسمفونی شماره ۵ هم زدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *