لودویگ فان بتهوون
دانلود آهنگهای کلاسیک

سه آهنگ معروف بتهوون

مدتی قبل زمانی که در حال دیدن یک فیلم بودم موسیقی متن قسمتی از فیلم که کلاسیک بود مرا به سمت خودکشید و در جستجوی که کردم قطعه را پیدا کردم . ان قطعه سمفونی شماره 5 بتهوون بود. با توجه به اینکه در این سایت من به بررسی زندگی مشاهیرموسیقی بخصوص زندگی نامه لودویگ فان بتهوون پرداخته ام جا داشت،چند مورد از بهترین آهنگهای این موسیقیدان بزرگ با نام لودویگ فان بتهوون را برای اشتراک گذاری و دانلود در این مطلب قرار دهم . احتمالا برخی از قطعات این مجموعه رو بارها شنیده باشید، امیدوارم همانند خودم از این شاهکار های موسیقی لذت ببرید.

 

آندانته در فا ماژور

 

فور الیس در لا مینور

سمفونی شماره پنج

19 نظرات در مورد “سه آهنگ معروف بتهوون

  1. بهشت جاش باشه من با آهنگ فور الیس بزرگ شدم هنوز که هنوزه دوسش دارم عاشقشم حتی منم مثل ایشون عاشق پیانو هستم پیانو نباشه زندگی برای من تموم شده است

      1. دارم زندگینامه اش رو میخونم ، اولاشم، پدرش آدم سخت گیری بوده و از دو سه سالگی که می بینه استعداد داره، براش معلم میگیره و توو اون سن مجبورش میکنه دائم تمرین کنه و حتی بچه سه ساله رو نصف شب از خواب بیدارش میکرده تا براش بنوازه، در واقع روح شادی رو یه جورایی درش میکشه، بعدها که معروف میشه آدمی میشه که اصلا به سر و وضع و لباسش اهمیت نمیده و همیشه موی ژولیده و لباس کثیف و بدبو داشته‌که یه جورایی اثرات همون سخت گیری هاست، دارم ادامه اش رو میخونم ببینم چرا کر میشه و چطور زملنی که کر میشه باز هم آهنگ میساخته؟!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.